Interneto svetainės Pertrauka.lt kervirtasis gimtadienis
Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos Venclovų namuose-muziejuje

2011 m. vasario 19 d. Venclovų namuose-muziejuje (Pamėnkalnio g. 34) vyko Pertraukos gimtadienio šventė. Gimtadienio proga rengėjai svečiams dovanojo jaunųjų aktorių pasirodymą - geriausių Metų tekstų skaitymus ir, žinoma, vienetinį Pertraukos tortą, kuris buvo iškeptas specialiai šiai šventei. Susirinkusius pasveikino poetas Tomas Venclova, atvykęs į Vilnių dalyvauti Knygų mugės renginiuose.
Šventės rengėjas Pertrauka.lt yra literatūrinė svetainė, skirta mokiniams, rašantiems įvairių žanrų kūrinius, norintiems publikuoti savo tekstus, gauti profesionalų įvertinimą. Pertrauka.lt siekia padėti jauniems autoriams rasti savo literatūrinį stilių ir formą, skelbti, kaupti ir saugoti nebanalius, savitus ir įdomius kūrinius.
Svetainės vizija - suburti ne tik mokinius, bet ir mokytojus, padėti susirasti draugų ir bendraminčių, skatinti kartų dialogą, ugdyti kūrybiškumą, etišką bendravimą ir atsakingą požiūrį į gimtosios kalbos vartojimą virtualioje erdvėje. Svetainės kūrybinės grupės vadovė poetė Rūta Brokert, administratorė Danguolė Kapočienė.

 

Pertraukos 3-ojo gimtadienio fotografijos

Pertraukos 2-ojo gimtadienio fotografijos

www.vilniausmuziejai.lt

www.pertrauka.lt

© Vilniaus memorialinių muziejų direkcija, 2011