Sekite mus

 

 

 

Rekomenduojama muziejuose

2005 m. birželio 22 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-845 Venclovų namai-muziejus atskirtas nuo Vilniaus etninės veiklos centro ir kartu su B. Grincevičiūtės memorialiniu butu-muziejumi „Beatričės namai“, V. Krėvės-Mickevičiaus memorialiniu butu-muziejumi ir V. Mykolaičio–Putino memorialiniu butu-muziejumi sujungti į Vilniaus memorialinių muziejų direkciją.Biudžetinė įstaiga Vilniaus memorialinių muziejų direkcija yra priskirta Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyriaus reguliavimo sričiai.

VILNIAUS MEMORIALINIŲ MUZIEJŲ DIREKCIJA
į
staigos kodas 300132332, Pamėnkalnio g. 34, LT-01114 Vilnius, tel. (8.5) 262 85 25, el. paštas: vmmd@vilniausmuziejai.lt

Direktorė Birutė Vagrienė, mob. (+370)~670~17742,
priėmimo valandos II – V nuo 13 iki 15 val.

Direktorės l,e.p. pavaduotoja Tatjana Timčenko, tel. (8.5) 231 25 29, mob. (+370)~676 41429,
el. paštas: ukis@vilniausmuziejai.lt

Administracijos darbo valandos
I – V nuo 9 iki 17,45 val. Pietūs nuo 12 iki 12,45 val.

 
PASLAUGOS

Sugrįžti į pirmą puslapį..

 

MISIJA

VILNIAUS MEMORIALINIŲ MUZIEJŲ DIREKCIJOS MUZIEJAI YRA ISTORIJŲ AMBASADORIAI,

KURIE SAUGO IR TIRIA AUTENTIŠKĄ VILNIEČIŲ APLINKĄ, BEI SOCIOKULTŪRINĮ KONTEKSTĄ,

KARTU SU BENDRUOMENĖMIS KURIA ATVIRĄ PAŽINIMO, DISKUSIJŲ IR POILSIO ERDVĘ

 

VIZIJA

TIKROS ISTORIJOS IŠ VILNIEČIŲ NAMŲ

 

TIKSLAI


Organizuoti Vilniaus miesto muziejų, veikiančių kaip įstaigos skyriai, darbą, jį koordinuoti; derinti Vilniaus miesto savivaldybės kultūros istoriją atspindinčių muziejinių vertybių kaupimą, saugojimą, tyrinėjimą ir eksponavimą su informacijos visuomenei teikimu, jos švietimu;  plėtoti žymių Vilniuje gyvenusių asmenybių kūrybinį ir memorialinį palikimą, saugoti jį ir pristatyti visuomenei; plėtoti informacinę visuomenę; organizuoti su įstaigos muziejų veikla susijusius renginius ir projektus; *bendradarbiauti su švietimo įstaigomis, rengti edukacines programas.

Vykstant Rusijos karinei invazijai prieš Ukrainą, Vilniaus memorialinių muziejų direkcija, smerkdama karinius veiksmus, sustabdė bendradarbiavimą su Rusijos ir jos sąjungininkės Baltarusijos kultūros įstaigomis, kuris buvo numatytas Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos strategijoje 2020-2023m., patvirtintoje direktorės įsakymu 2020-02-14, Nr. T-1.5-07. Tai reiškia, kad nuo 2022.02.24 iki karo pabaigos nebuvo ir nebus vykdomi Direkcijos  kontaktai su minėtomis įstaigomis jokiomis komunikacijos priemonėmis, bei nevykdomi jokie bendri projektai.

Direkcijos muziejų adresus, darbo laiką ir paslaugas rasite aplankę muziejų interneto svetaines, eiti čia..

 

EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI Vilniaus memorialinių muziejų direkcijoje

Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos MOKAMOS PASLAUGOS, patvirtintos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2023.06.08 sprendimu Nr. 1-26

Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos MUZIEJINIO EKSPONATO KOPIJOS SUTEIKIMO PASLAUGOS SUTARTIS

Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos RENGINIŲ LANKYTOJŲ REGISTRACIJOS FORMA

 

© Vilniaus memorialinių muziejų direkcija 2022

www.vilniausmuziejai.lt