EDUKACIJA VILNIAUS MEMORIALINIŲ MUZIEJŲ DIREKCIJOJE

Norint pasirašyti sutartis, reikia kreiptis į Birutę Vagrienę,Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos direktorę
+370 6 5612775, +370 67017742
(8 5) 2628525
vmmd@vilniausmuziejai.lt

VMMD SUTARTIES SU MOKYKLOMIS FORMA (atsisiųsti)

Neformaliojo švietimo programa SLĖPYNĖS MUZIEJUJE
versija spausdinimui
Visos Vilniaus memorialinių muziejų direkcijoje siūlomos EDUKACINĖS PROGRAMOS versija spausdinimui


 

Vilniaus memorialinių muziejų direkcija, vykdydama projektą „Technologinių inovacijų kūrimas ir jų poveikio tyrimas Vilniaus memorialiniuose muziejuose“, 2017 m. sukūrė naują papildytos realybės mobiliąją programėlę ir ja paremtą edukacinę programą „Daugiau nei matai“ . Projekto metu buvo sukurta mobili programėlė, o Venclovų namų-muziejaus, V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus, V. Krėvės-Mickevičiaus memorialinio buto-muziejaus, B. Grincevičiūtės memorialinio buto-muziejaus |“Beatričės namai“ 40 eksponatų virto papildytos realybės taškais.

Papildytos realybės taškų koncepciją sugalvojo ir duomenis surinko Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos darbuotojai, o pavertė juos mobiliąja programėle VU Komunikacijos fakulteto darbuotojai: projekto vadovas dr. Arūnas Puškorius ir techninės dalies kūrėjas Tadas Žižiūnas.

Vykdydami projektą, direkcijos darbuotojai nusprendė, kad lankytojui bus daug įdomiau ir informatyviau, jei papildytos realybės taškai bus sujungti į žaidimus. Taip gimė kryžiažodis V. Mykolaičio-Putino memorialiniame bute-muziejuje, kurį galima užpildyti tik pažiūrėjus visą siūlomą informaciją apie V. Mykolaitį-Putiną ir Balį Sruogą. V. Kėvės-Mickevičiaus muziejus pagamino dėliones, kurias sudėjus rasime papildytos realybės eksponatus,  B. Grincevičiūtės muziejuje lankytojų laukia skrynelė su eksponatų pavadinimais, užrašytais Brailio raštu, o Venclovų namuose – laiko juosta, atspindinti eksponatų vietą XX amžiaus istorijos įvykių fone. Visos šios veiklos ir sudaro edukacinę programą ,,Daugiau nei matai”

Projekto partneriai – Vilniaus universiteto komunikacijų fakultetas ir VŠĮ „Akademinė leidyba“. Projektą dalinai finansavo Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

REKLAMINIS VAIZDO KLIPAS 

Programėlę „Daugiau nei matai“ į savo mobiliuosius įrenginius nemokamai galite atsisiųsti iš Google play parduotuvės.

Programos "Daugiau nei matai " edukacinius užsiėmimus bus galima užsisakyti Vilniaus memorialinių muziejų direkcijos muziejuose telefonu arba el paštu.

DAUGIAU INFORMACIJOS

****

 

 

 

 

www.vilniausmuziejai.lt  

© Vilniaus memorialinių muziejų direkcija, 2007