Gerbiamieji,

Vilniaus memorialinių muziejų direkcija
  kviečia Jus skirti 1,2 proc. savo pajamų mokesčio ir taip paremti
V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus,
V. Krėvės-Mickevičiaus memorialinio buto-muziejaus,
B. Grincevičiūtės memorialinio buto-muziejaus „Beatričės namai“,
Venclovų namų-muziejaus ,
Medinės miesto architektūros muziejau
s veiklas. Kiekvienas Vilniaus muziejus, kad ir pats mažiausias, gelbėja nuo užmaršties mūsų praeities akimirkas, yra kultūros židinys, vieta, kur dar ir dabar už dyką galite dalyvauti rengiamuose vakaruose ir koncertuose. Kviečiame Jus būti mūsų draugais ir bendraminčiais.
Prašome Jus iki gegužės 1 d. užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos prašymo formą FR0512 , kurią taip pat galima gauti Mokesčių inspekcijos skyriuose, arba ją užpildyti elektroniniu būdu per interneto prieigą  http://deklaravimas.vmi.lt/ .
Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui. 
Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui. Užpildytą formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą.   

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:
Vilniaus memorialinių muziejų direkcija, juridinio asmens kodas 300132332,
Pamėnkalnio g. 34, LT-01114 Vilnius,
AB SEB Vilniaus bankas, banko kodas 70440, a/s LT37 7044 0600 0625 5641

Į titulinį puslapį www.vilniausmuziejai.lt